Registreeri Unustasid parooli?
Registreeritud kasutajaid 139273
RUS EST 

Borka: Ameerikas pole elu lihtne!

04-03-2009 Kommentaarid (16)
Borka: Ameerikas pole elu lihtne!
Foto: Buduaar

"Kuna olen mänginud enne The Sun'i paljudes bändides, siis teadsin, kuidas pean suhtuma, et mitte pead kaotada. Rock’n’rolli stiilis elu on mõnus, aga pead teadma, mida teha, et see elu kestaks," räägib The Sun'i trummar Borka Õhtulehele.

Borka sõnul võid juua nii palju kui tahad, aga ainult siis, kui järgmisel hommikul aru saad, et nüüd aitab. "Mulle meeldib muidugi väga pidudel käia, aga kui liiga palju pidutsen, siis juba kolmandal päeval on selline tunne, et elu läheb minust mööda. Pärast USA-st tagasitulekut oli mul neli nädalat järjest iga päev pidu. See oli väga selline... imelik aeg," räägib Borka, kes on muuhulgas õppinud semestri ka Ameerikas.

"Arvasin, et jään sinna kauemaks. Õpingi neli aastat, see oli minu unistus. Aga palju on muidugi rahas kinni – kolme ja poole kuuga läks üle 200 000 krooni. Seejuures oli mul veel stipp, mis kattis üle poole õppemaksust. Seal on ikka väga kallis. Vähemalt minu jaoks, ma ei ole rikkurite perest."

Borka sai Ameerikas ka tähtsa õppetunni. "Sain aru, et keegi ei tule sulle midagi andma. Pead ennast ise ehitama, et olla see, kes tahad olla," mõtiskleb mees.

"Läksin sinna ennast otsima. Enam ei olegi ma see, kes ennast otsib – olen hetkel see, kes ennast teeb."

Tanel Padar: "Näeb palju vaeva, harjutab, ja teeb kõik selleks, et jõuda sinna, kuhu tahab. Borka räägib perfektselt eesti keelt, aga aeg-ajalt on ikka mõni sõna, mille tähendust ta ei tea. Siis saame teda kiusata. Aga eks ta kiusab vastu. Meie õpetame temale, tema õpetab meile."

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja




Kommentaarid
käts 03-07-2010 23:09
+0 meeldib ei meeldi -0

Ta on lihtsalt nii SEKSIKAS
Mmjau 10-06-2010 19:54
+0 meeldib ei meeldi -0

Ja pidevalt vingutakse, et Eestis on elu raske.
mamulkin 18-03-2009 17:54
+0 meeldib ei meeldi -0

ma arvan ka et suht raske
Näita kõiki kommentaare (16)
Lisa Kommentaar
Nimi:
Email: *
Vanus:
Kommentaar:
 
PS! Kommentaarid on lisatud Buduaar.ee lugejate poolt ja Buduaar ei vastuta kommentaaride sisu eest.
* E-maili ja telefoninumber ei ole teistele lugejatele nähtavad
Samast teemast vanemad artiklid
CD_Massaz_180x180 zizu.ee 04.02
Hetkel eetris:
Soengukeisrid
Järgmisena:
Õhtusöögilahingud
04-02-2012 23:25
Paberist südamed
04-02-2012 23:25
Mida igatsed just praegu?
04-02-2012 23:24
SMS või kõne?
04-02-2012 23:24
Probleem2
04-02-2012 23:24
Facebook rikub tuju?!
04-02-2012 23:23
Kas keegi oskab aidata ennustaja otsimisega???!!!!
04-02-2012 23:22
Milline clutch ?
04-02-2012 23:22
TEST! Kui feik sa oled?
04-02-2012 23:21
Pettur Melrose
04-02-2012 23:21
Meeste soeng kubemepiirkonnas.
Millist meest alljärgnevast eelistad Sina?
ca 10 aastat vanem rikas mees, kuid liigselt edev
keskmisest madalama sissetulekuga hoolitsev ja armastav sinuvanune mees, kellel puudub auto
muidu tore ja armastav, kena välimusega, kuid ei oska absoluutselt juua
ca 10 aastat vanem, väga tark, kuid ei oska rahaga ümber käia ja seega ei suudaks pakkuda majanduslikku kindlustatust
noormees, kes omab ferrarit, kuid elab ikka veel oma vanemate kulul, samas väga hea huumorimeelega ja lõbus kaaslane
süüdimatu flirtija, samas suurepärane armastaja, sõbralik, nutikas, majanduslikult hästi kindlustatud
prantslane, täielik romantik, samas äkilise loomuga, emotsionaalne, ärritub kergelt, intelligentne, rikas
"paha poisi" mainega noor ja edukas mees, keda usaldada on raske, kuid ta on metsikult kena välimusega ja seiklushimuline
lihtne maalt pärit kuldsete kätega mees, keskmise välimusega, hoolitsev, taibukas, rahuliku loomuga, rikas
mees, kes elab üks päev korraga, kena, armas, seiklushimuline, kuid jääb elu lõpuni lapseks, raha hoida ei oska, teisi naisi samas ei vaata üldse, armastab ainult sind
ilueedi, kes veedab peegli ees rohkem aega kui sina, teeb trenni, raha on palju, lõbus ja tore, kuid ei oska üldse naistega käituda, ebaviisakas ja taktitundetu
kergelt ülekaaluline muhe ja sõbralik, armastab reisida, raha piisavalt, kuid kitsi ja põikpäine - sinu tahtmised jäävad tema omadele alla
tark, sõbralik, edukas ärimees, kuid ääretult laisk, ei tule sinuga kunagi jalutama, ei too lilli
keskmisest vaesem, autot pole, oma elamist pole, kena ja hea huumorisoonega, kuid kergelt ärrituv, emotsionaalne
Vaata tulemusi
Loe lähemalt