Registreeri Unustasid parooli?
Registreeritud kasutajaid 139277
RUS EST 

6 soovitust, mida proovida magamistoas

27-07-2010 Kommentaarid (44)
6 soovitust, mida proovida magamistoas
Foto: sxc.hu

Me kõik teame, et restoranis olev õhkkond on suuresti vastutav selle eest, kas õhtu lõppeb hingematvalt romantilise või piinlikult ebamugava kohtinguga. Samamoodi ja mis veelgi tähtsam, ka magamistoas olev õhkkond mõjutab suurel määral meie seksuaalelu, kirjutab Lemondrop.

Kui oled sellest faktist teadlikuks saanud, siis kõik järgnev tundub ühtäkki väga loogiline. Näiteks: enamus ilmselt nõustub, et perekonna või väikeste nõbude pilt magamistoas ei ole seksikas ja seega ei sobi öölauale. Mis toobki meid esimese soovituseni...

1. Vali magamistuppa pildid, mis tekitavad õiget tuju

Nagu iga reklaamiinimene teab, et fotodel on väga suur mõju meie tegevuste ja emotsioonide üle. Seda silmas pidades heida pilk oma magamistoas olevatele piltidele ja küsi endalt: "Kas see paneb mind end tundma seksikalt/romantiliselt/sensuaalselt? Või... siiski mitte?" Mõned head fotovalikud oleksid näiteks:
- pilt, mis kujutab paarikest lembehetkedel;
- soojas toonis maastik või lilled;
- romantiline foto Sinust ja Su partnerist;
- midagi, mis on seksikas ja tuletab meelde romantikat ning ühtekuuluvustunnet.

2. Kasuta sooje värve

Soojad ja maalähedased värvid avavad südame ja tekitavad positiivseid emotsioone. Sellepärast on parem, kui magamistoa värvivalikus oleks ülekaalus punane, oranž, roosa, pruunikaspunane, pruun, kollane, kuldne või beež. Kui Sa oled suur valge austaja, siis vähemalt lisa soojust aksessuaaride näol (padjad, tekid,kardinad jne). Külmemad värvid nagu näiteks sinine ja roheline võivad emotsioone ja kirge maha jahutada.

3. Lisa luksust

Karusnaha, šenilli, plüüsi või satiiniga saab lisada luksust magamistoas toimuvatele seiklustele.

4. Valgustus on oluline

Kas oled käinud kunagi stripiklubis? Kui mitte, siis käi. Nimelt on seal valgustus suurepärane ja kõik tantsijad näevad välja kui jumalannad. Miks mitte teha teie magamistoas samamoodi? Meelita oma keha ja too selle parimad osad välja pehme valgustusega.

5. Kasuta afrodisiakume

Armujoogid on reaalsed asjad! On mitmeid looduslikke eeterlikke õlisid, mis ei ole ainult lõõgastavad ja stressi leevendavad, vaid toimivad kui afrodisiakumid. Mõned head valikud oleksid näiteks jasmiin, vanill või patšuli.

6. Ära too tööd magamistuppa

Magamistuba on mõeldud romantikaks, intiimsusteks ja puhkamiseks (kõik kolm, mis toimivad koos sünergistlikult parima tulemuse saavutamiseks). Esemed, mis meenutavad tööd, võivad hakata häirima ja segavad meeleolu.

 

Anneli Allikas




Kommentaarid
Kalluke 10-11-2010 18:35
+0 meeldib ei meeldi -0

mmm, asjalik jutt
PinaCoLada 25-08-2010 18:29
+0 meeldib ei meeldi -0

vot seda ma isegi teadsin enne ka, aga õige ta on:)
kats 17-08-2010 17:56
+0 meeldib ei meeldi -0

Suht õiged, aga on ka rohkem
Näita kõiki kommentaare (44)
Lisa Kommentaar
Nimi:
Email: *
Vanus:
Kommentaar:
 
PS! Kommentaarid on lisatud Buduaar.ee lugejate poolt ja Buduaar ei vastuta kommentaaride sisu eest.
* E-maili ja telefoninumber ei ole teistele lugejatele nähtavad
Samast teemast vanemad artiklid
CD_Massaz_180x180 zizu.ee 04.02
Hetkel eetris:
Soengukeisrid
Järgmisena:
Õhtusöögilahingud
04-02-2012 23:53
KUST LEIAKS ?!
04-02-2012 23:53
Budu noored staarid
04-02-2012 23:52
prae- VS keedumuna
04-02-2012 23:52
Pruun või valge jäätis?
04-02-2012 23:52
Kas teile meeldib niisugune keha?
04-02-2012 23:50
Mida teete?
04-02-2012 23:50
Probleem2
04-02-2012 23:50
Facebook rikub tuju?!
04-02-2012 23:49
FB grupp : KIIRE & SOODNE - Ost, Müük Ja Vahetus!
04-02-2012 23:47
Ameerika
Millist meest alljärgnevast eelistad Sina?
ca 10 aastat vanem rikas mees, kuid liigselt edev
keskmisest madalama sissetulekuga hoolitsev ja armastav sinuvanune mees, kellel puudub auto
muidu tore ja armastav, kena välimusega, kuid ei oska absoluutselt juua
ca 10 aastat vanem, väga tark, kuid ei oska rahaga ümber käia ja seega ei suudaks pakkuda majanduslikku kindlustatust
noormees, kes omab ferrarit, kuid elab ikka veel oma vanemate kulul, samas väga hea huumorimeelega ja lõbus kaaslane
süüdimatu flirtija, samas suurepärane armastaja, sõbralik, nutikas, majanduslikult hästi kindlustatud
prantslane, täielik romantik, samas äkilise loomuga, emotsionaalne, ärritub kergelt, intelligentne, rikas
"paha poisi" mainega noor ja edukas mees, keda usaldada on raske, kuid ta on metsikult kena välimusega ja seiklushimuline
lihtne maalt pärit kuldsete kätega mees, keskmise välimusega, hoolitsev, taibukas, rahuliku loomuga, rikas
mees, kes elab üks päev korraga, kena, armas, seiklushimuline, kuid jääb elu lõpuni lapseks, raha hoida ei oska, teisi naisi samas ei vaata üldse, armastab ainult sind
ilueedi, kes veedab peegli ees rohkem aega kui sina, teeb trenni, raha on palju, lõbus ja tore, kuid ei oska üldse naistega käituda, ebaviisakas ja taktitundetu
kergelt ülekaaluline muhe ja sõbralik, armastab reisida, raha piisavalt, kuid kitsi ja põikpäine - sinu tahtmised jäävad tema omadele alla
tark, sõbralik, edukas ärimees, kuid ääretult laisk, ei tule sinuga kunagi jalutama, ei too lilli
keskmisest vaesem, autot pole, oma elamist pole, kena ja hea huumorisoonega, kuid kergelt ärrituv, emotsionaalne
Vaata tulemusi
Loe lähemalt